Finał WOŚP coraz bliżej. Kutnowski sztab przekazuje ważne informacje

Ostatnia prosta przed 29. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Już w tę niedzielę na ulice Kutna wyjdą wolontariusze, a my będziemy z Wami za pośrednictwem naszego Studia ONLINE. Zanim to jednak nastąpi, mamy dla Was kilka informacji.

- R E K L A M A -

W tym tygodniu tradycyjnie czekają Was stałe cykle programowe, jednak zanim o nich powiemy, chcielibyśmy przekazać ważną informacją dotyczącą krwiodawstwa.

Pobór krwi stał się nieodłącznym elementem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i nie inaczej będzie w tym roku. Punkt pobrań będzie dostępny w godz. 10:00 – 13:30 w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym, przy ul. Kościuszki 52. W tym trudnym okresie krew jest niezwykle ważna. Dlatego prosimy wszystkich, którzy mogą do jej oddawania. Tak niewiele może uratować życie, w tym szczególnie trudnym okresie pokażmy, że nic nie jest w stanie powstrzymać dobra.

- R E K L A M A -

Wracając do programu, ten tydzień zapowiada się naprawdę edukacyjnie. Przygotowaliśmy aż trzy odcinki z serii Akcja edukacja oraz ostatnią odsłonę cyklu Zrób sobie finał!

Środa
18:00 – Akcja edukacja #3
20:00 – Zrób sobie finał! – Budujemy z Leo

Piątek
18:00 – Akcja edukacja z Fundacją Pro Aperte
20:00 – Akcja edukacja #4

Uwaga! Wszystkich wolontariuszy prosimy o sprawdzanie swoich skrzynek mailowych. Wysłaliśmy Wam najważniejsze informacje dotyczące przebiegu Finału. 

Pamiętajcie, 29. Finał WOŚP już w niedzielę, dlatego bądźcie z nami i obserwujcie nas na Facebook’u! Siema!

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: