(FOTO) Dziurawa jezdnia i krzywe chodniki odejdą w niepamięć. Miasto ogłosiło przetarg

Kutnowski magistrat w ostatnich dniach ogłosił przetarg dotyczący przebudowy jednej z ulic w północnej części miasta. Już gołym okiem widać, że zarówno jezdnia jak i chodniki są w kiepskim stanie.

Ogłoszony przetarg dotyczy ulicy Morcinka w Kutnie. Przeprowadzony ma zostać tam kompleksowy remont. O tym, co znajdzie się w zakresie prac, można zapoznać się w Biuletynie Informacji Publicznej UM Kutno:

- R E K L A M A -

W zakresie jest wymiana nawierzchni jezdni, wymiana nawierzchni chodników, wymianę krawężników i nawierzchni zjazdów od posesji. Jezdnia zostanie frezowana i położona na niej nowa nawierzchnia bitumiczna. Nawierzchnia chodników oraz zjazdów do posesji zostanie wymieniona na nową nawierzchnię z kostki betonowej – czytamy w BIP-ie kutnowskiego magistratu.

Projekt organizacji ruchu będzie stanowił odrębne opracowanie i będziemy o nim informować przed planowanym rozpoczęciem prac.

- R E K L A M A -

Termin składania ofert mija 5 maja 2021 o godzinie 10:00. Więcej o przetargu można przeczytać w Biuletynie Informacji Publicznej.

ZOBACZ GALERIĘ:


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: