reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Na Krótkiej jak na księżycu. Dziurawe centrum Kutna

Dziura na dziurze i wszechobecne błoto – tak wygląda jedna z głównych dróg dojazdowych do centrum Kutna. Co ciekawe, niecałe trzy tygodnie temu droga była zamknięta, bo… prowadzono prace mające na celu jej utwardzenie i wyrównanie.

- R E K L A M A -

W związku z przebudową Pl. Wolności w zeszłym roku z ul. Krótkiej zerwany został asfalt. Od tamtej pory kierowcy muszą jeździć po nieutwardzonej nawierzchni. W połowie stycznia kutnowski magistrat informował o czasowym zamknięciu ul. Krótkiej z powodu prowadzonych tam prac. Nawierzchnia miała zostać wyrównana oraz dodatkowo utwardzona.

Minęły niecałe 3 tygodnie, a praktycznie jedyna droga dojazdowa do centrum (ul. Teatralna jest całkowicie zamknięta, a przejazd ul. Miłą jest mocno utrudniony ze względu na bliskość wjazdu na teren budowy Pl. Wolności i częste czasowe zamknięcia w ciągu dnia) przypomina księżycowy krajobraz.

- R E K L A M A -

Tu jest dziura na dziurze, a teraz gdy popadało robi się prawdziwe bajoro. Rozumiem, że centrum jest rozkopane, bo trwają prace na Pl. Wolności, ale ktoś powinien doprowadzić tę drogę do takiego stanu, żeby można było nią normalnie jeździć – mówi jeden z mieszkańców.

Z zapytaniem w sprawie fatalnego stanu nawierzchni przy ul. Krótkiej i tego, czy magistrat zobowiąże inwestora do poprawy sytuacji skierowaliśmy się do Urzędu Miasta Kutno.

- R E K L A M A -

W dniu dzisiejszym wykonawca „poprawi ” utwardzenie ulicy Krótkiej – poinformowało nas we wtorek biuro prasowe kutnowskiego magistratu.

Zdjęcia: nadesłane / własne

reklama

reklama

reklama

reklama

AKTUALIZACJA:
Tak wygląda ul. Krótka po wtorkowym utwardzeniu:

fot. nadesłane
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: