(FOTO) Nie żyje mężczyzna, tragedia przy centrum handlowym w Kutnie

Do tragicznego zdarzenia doszło dziś popołudniu przy centrum handlowym przy ul. Kościuszki w Kutnie, gdzie zmarł mężczyzna. Okoliczności tragedii pod nadzorem prokuratora ustalają policjanci.

- poniżej dalsza część artykułu -

Jak wynika ze wstępnych informacji, służby otrzymały zgłoszenie, że w okolicach śmietników przy galerii handlowej na ul. Kościuszki znajduje się mężczyzna, który może potrzebować pomocy.

Na miejsce udali się policjanci, a także zespół ratownictwa medycznego. Mężczyzna miał nagle źle się poczuć i ratownicy podjęli reanimację. Niestety, ostatecznie nie udało się go uratować i stwierdzono jego zgon.

- poniżej dalsza część artykułu -

Około godziny 13:15 zespół ratownictwa medycznego zadysponowano do bezdomnego mężczyzny leżącego w śmietniku przy jednym z kutnowskich hipermarketów. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zespół ratownictwa medycznego rozpoznał nagłe zatrzymanie krążenia i przystąpił do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Niestety podjęte działania nie przyniosły oczekiwanego efektu w związku z czym rozpoznano zgon mężczyzny – poinformował Panoramę Adam Stępka, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi.

Na Kościuszki obecnie są dwa patrole policji, które zabezpieczają miejsce tragedii. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną śmierci mężczyzny. Ustalać będą to mundurowi pod nadzorem prokuratury. Do sprawy powrócimy.

Tragiczny początek maja – to już kolejny zgon

- poniżej dalsza część artykułu -

To już kolejna tragedia, jaka rozegrała się w Kutnie w ostatnich dniach. Wczoraj z Ochni przy moście na ul. Barei wyłowiono zwłoki 50–letniej kobiety. Okoliczności jej śmierci ustalają teraz śledczy.

O sprawie pisaliśmy tutaj: Tragiczne odkrycie, z Ochni wyłowiono zwłoki (FOTO)Przeczytaj także:


reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklamaopen