(FOTO) Nie żyje mężczyzna, tragedia przy centrum handlowym w Kutnie

Do tragicznego zdarzenia doszło dziś popołudniu przy centrum handlowym przy ul. Kościuszki w Kutnie, gdzie zmarł mężczyzna. Okoliczności tragedii pod nadzorem prokuratora ustalają policjanci.

Jak wynika ze wstępnych informacji, służby otrzymały zgłoszenie, że w okolicach śmietników przy galerii handlowej na ul. Kościuszki znajduje się mężczyzna, który może potrzebować pomocy.

Na miejsce udali się policjanci, a także zespół ratownictwa medycznego. Mężczyzna miał nagle źle się poczuć i ratownicy podjęli reanimację. Niestety, ostatecznie nie udało się go uratować i stwierdzono jego zgon.

- R E K L A M A -

Około godziny 13:15 zespół ratownictwa medycznego zadysponowano do bezdomnego mężczyzny leżącego w śmietniku przy jednym z kutnowskich hipermarketów. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zespół ratownictwa medycznego rozpoznał nagłe zatrzymanie krążenia i przystąpił do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Niestety podjęte działania nie przyniosły oczekiwanego efektu w związku z czym rozpoznano zgon mężczyzny – poinformował Panoramę Adam Stępka, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi.

Na Kościuszki obecnie są dwa patrole policji, które zabezpieczają miejsce tragedii. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną śmierci mężczyzny. Ustalać będą to mundurowi pod nadzorem prokuratury. Do sprawy powrócimy.

- R E K L A M A -

Tragiczny początek maja – to już kolejny zgon

To już kolejna tragedia, jaka rozegrała się w Kutnie w ostatnich dniach. Wczoraj z Ochni przy moście na ul. Barei wyłowiono zwłoki 50–letniej kobiety. Okoliczności jej śmierci ustalają teraz śledczy.

O sprawie pisaliśmy tutaj: Tragiczne odkrycie, z Ochni wyłowiono zwłoki (FOTO)
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: