Wiadomości KutnoŚwięto Róży 2021 Nowa Królowa Róż w obiektywie! Pojawiły się pierwsze billboardy

[FOTO] Nowa Królowa Róż w obiektywie! Pojawiły się pierwsze billboardy

W Kutnie pojawiły się billboardy z tegoroczną Królową Róż – Kają Górską. Na każdym z nich możecie zobaczyć inne zdjęcie. Niebawem nasza Królowa pojawi się w kolejnych odsłonach, a to wszystko za sprawą niezwykłej sesji zdjęciowej.

W tym roku po drugiej stronie obiektywu stanął bardzo artystyczny zespół – z głowami pełnymi pomysłów i różami we włosach. Przede wszystkim nad sesją i spójnym wizerunkiem naszej Królowej czuwała Agnieszka Dąbrowska-Walczak, instruktor KDK, florystka i wieloletni kierownik Wystawy Aranżacji Florystycznych. Tym razem przygotowała róże i kwiaty do sesji i koordynowała wszystkie działania.

- Reklama -

Wszystkie zdjęcia wykonał Tomasz Kula. Nie jest to jego pierwsza sesja z Królową Róż, dlatego też cieszy nas fakt, że ponownie przyjął propozycję współpracy. Z kolei za grafiką – projektem i przygotowaniem wszystkich materiałów promocyjnych stoi Paulina Andryszczak, która od wielu lat realizuje z nami reklamę największych wydarzeń organizowanych przez Kutnowski Dom Kultury. Jednym słowem ZAZA Projekt.

- Reklama -

Kaja ma na sobie piękną sukienkę, której autorką jest Małgorzata Szwagiel – mistrzyni florystyki. Jest ona uznaną w środowisku artystką, otrzymała między innymi tytuł Florystki Roku 2020.
Pani Małgorzata współpracowała z Kutnowskim Domem Kultury w trakcie przygotowania pokazu kreacji floralnych, który odbył się na Zamku Królewskim w Warszawie. Wzięły w nim udział nasze Królowe: Marta Fryz, Magdalena Kaba, Dominika Walczak i Anika Koralewska. Już teraz możemy zdradzić, że Małgorzata Szwagiel pojawi się na tegorocznym Święcie Róży, a efekty jej pracy będzie można podziwiać już 3 września na Placu Wolności.

Za makijaż Królowej odpowiedzialna była Elżbieta Wiewiórska z Studio 02 Vanilla, za co bardzo dziękujemy.

- Reklama -

Warto zaznaczyć, że obecne w mieście billboardy to dopiero początek kampanii reklamowej Święta Róży. Śledźcie nas w naszych mediach społecznościowych i do zobaczenia w ten jedyny pachnący różami wrześniowy weekend.
- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: