Wiadomości KutnoSport(FOTO) Osiem goli przy Kościuszki, Widzew lepszy od KS-u Kutno w meczu rezerw

(FOTO) Osiem goli przy Kościuszki, Widzew lepszy od KS-u Kutno w meczu rezerw

Widzew Łódź nie dał żadnych szans KS-owi Kutno w pojedynku rezerw tych drużyn w ramach rozgrywek ligi okręgowej. Łodzianie wygrali w Kutnie aż 8-0.

Obie drużyny w tym sezonie mają zdecydowanie inne ambicje. Rezerwy Widzewa są o krok od awansu do IV ligi, zaś kutnianie bronią się przed spadkiem do A Klasy. I było to widać dziś na boisku przy Kościuszki 26.

- Reklama -

Od początku meczu Widzew przejął inicjatywę i bardzo szybko rozwiał nadzieje KS na korzystny rezultat. Już w 7. minucie Marciniaka pokonał Kmita, a przed przerwą kutnowski golkiper musiał wyciągać piłkę jeszcze trzykrotnie. W 24. minucie na 2-0 podwyższył Daniel Mąka, później do siatki trafiali jeszcze Kmita (ponownie) i Szlaski. Po pierwszej połowie 4-0 dla Widzewa.

- Reklama -

Po zmianie stron łodzianie zagrali bardzo „powtarzalnie” i dołożyli kolejne cztery bramki. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Merveille Fundambu, a po jednej bramce dołożyli Szlaski i Zawadzki. Końcowy rezultat to 8-0 dla Widzewa, choć wynik mógł być jeszcze wyższy.

KS II Kutno 0-8 Widzew II Łódź
Kmita dwa, Fundambu dwa, Szlaski dwa, Malec, Zawadzki

- Reklama -

KS II (skład wyjściowy): Marciniak – Kozanecki, Domański, Zagajewski, Tomczak, Maryniak, Krzymieniewski, Jakubowski, Łochyński, Wojtalik, Górczyński

Widzew II: Reszka – Owczarek (46′ Mamełka), Cieślak, Rudol, Pokorski – Szlaski, Bartłoszewski (59′ Owczarczyk), Telestak (61′ Zawadzki), Mąka (46′ Fundambu), Malec (55′ Gołda) – Kmita (55′ Villarreal)

własne / widzewtomy.net
- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: