(FOTO) Kolejne OSP z naszego regionu będzie włączone do KSRG. Podpisano porozumienie

W dniu 10 lutego 2021r. w siedzibie Urzędu Gminy Bedlno Komendant Powiatowy PSP w Kutnie wspólnie z Wójtem Gminy Bedlno oraz Prezesem i Naczelnikiem OSP Pniewo podpisali trójstronne porozumienie dające możliwość włączenia OSP Pniewo do krajowego systemu ratowniczo - gaśniczego.

W dniu 10 lutego 2021r. w siedzibie Urzędu Gminy Bedlno Komendant Powiatowy PSP w Kutnie wspólnie z Wójtem Gminy Bedlno oraz Prezesem i Naczelnikiem OSP Pniewo podpisali trójstronne porozumienie dające możliwość włączenia OSP Pniewo do krajowego systemu ratowniczo – gaśniczego.

Do końca lutego komplet dokumentów, wraz ze stosowną opinią, zostanie za pośrednictwem Komendy Wojewódzkiej PSP w Łodzi przekazany do akceptacji dla Komendanta Głównego PSP. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku o włączenie do systemu, OSP Pniewo będzie drugą obok OSP Wola Kałkowa jednostką z terenu gminy działającą w strukturach KSRG.

Wybór OSP Pniewo nie był przypadkowy i wynikał z dużego zaangażowania i wytężonej pracy jej członków. Wejście w struktury systemu jest prestiżowe i stanowi wyróżnienie dla OSP za jej dotychczasową działalność.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: