(FOTO) Piękny gest radnych Porozumienia dla Kutna. Dołączają do akcji pomocy harcerzowi z Kutna

Klub radnych Porozumienie dla Kutna włączył się w akcję #JanakWstawaj i zapłacił za zakup koszulek, na których Polikomp wykonał projekt i zrealizował go. Na koszulkach znajdują się prace wykonane przez Michała Janakowskiego.

„Razem z pozostałymi radnymi z Porozumienie dla Kutna Klub Radnych Rady Miasta Kutno włączyliśmy się w akcję #JanakWstawaj. Ma ona pomóc w rehabilitacji Michała Janakowskiego, harcerza z Kutna, który uległ poważnemu wypadkowi” – komentuje w mediach społecznościowych Mariusz Sikora, przewodniczący Rady Miasta Kutno.

Sprzedaż koszulek rusza już jutro – więcej informacji na fanpage Wyłączmy drzemkę Michałowi. W akcję #JanakWstawaj mocno zaangażowani są Izabela Filipowicz-Stępniak i Adrian Czekaj, znani w Kutnie działacze społeczni.

- R E K L A M A -

Kim jest Michał Janakowski?

To harcerz z Hufca ZHP Kutno, student ASP w Łodzi. Człowiek z wieloma marzeniami i planami.

W wakacje doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego Michał odniósł ogromne obrażenia, miał połamaną szczękę, kości skroniowe, potylicę, kości podstawy czaszki, a w mózgu trzy krwiaki i obrzęk. Był długo reanimowany, po czym przetransportowano go śmigłowcem do szpitala. Ogromna wola walki zadecydowała o tym, że Michał przeżył. Teraz potrzebne są pieniądze na rehabilitacje.

Niestety, miesięczne koszty pobytu w ośrodku oscylują wokół 25 tys. zł, a nie wiadomo jeszcze, ile czasu potrzebna będzie terapia.- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: