(FOTO) Pierwsi chętni już zaszczepieni. Ruszył punkt w „Staszicu”

Do naszego miasta dotarły już szczepionki i dziś w ZS nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie wystartował powszechny punkt szczepień.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że punkt jest już otwarty i przyjmuje pierwszych pacjentów. Jak podają eksperci z firmy DERMEX Sp z o. o. – wraz z którymi otworzyliśmy ten masowy punkt szczepień – będzie on w stanie obsłużyć ponad 1000 osób dziennie. Szczepienia będą prowadzone od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00 – mówi Starosta Kutnowski, Daniel Kowalik.

- R E K L A M A -

Władze powiatu zachęcają wszystkich chętnych do rejestracji na szczepienia na platformę internetową pacjent.gov.pl lub kontakt telefoniczny przez infolinię 989. Na tę chwilę są jeszcze wolne miejsca w tym tygodniu.

Warto też wspomnieć o niewykorzystanych dawkach szczepionek. Będzie istniała możliwość zaszczepienia się „od ręki” w ramach niewykorzystanych dawek. Informacja ta pojawi się m.in. w mediach społecznościowych firmy DERMEX Sp z o.o. – dodaje Tomasz Walczewski, członek zarządu powiatu kutnowskiego.

- R E K L A M A -

Wszystkie stanowiska w tym stanowisko do wypełniania ankiet, prowadzenia kwalifikacji, szczepienia oraz odpoczynku po szczepieniu są zapięte na ostatni guzik. Cieszy nas duża frekwencja. Jednak, dziś zaczynamy powoli, zaszczepimy około 350 osób – twierdzi dr Wojciech Ziółkowski, DERMEX Sp z o.o.
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: