reklama
reklama

(FOTO) PILNE: Podejrzenie koronawirusa w powiecie kutnowskim! Mężczyzna przetransportowany do szpitala zakaźnego

Podejrzenie zakażenia koronawirusem w powiecie kutnowskim! Dziś do szpitala im. Biegańskiego w Łodzi przetransportowany został mężczyzna.

- R E K L A M A -

Jak udało nam się dowiedzieć, we wtorek do Bedlna przyjechała karetka z ratownikami medycznymi w specjalnych kombinezonach. Wszystko za sprawą mężczyzny, który niedawno wrócił z Niemiec, a teraz uskarżał się na objawy podobne do zakażenia koronawirusem.

Karetką – przy zachowaniu odpowiednich procedur epidemiologicznych – został przetransportowany do Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi. Tam wykonane zostaną badania na ewentualną obecność koronawirusa.

- R E K L A M A -

AKTUALIZACJA: Wynik badania okazał się negatywny i zakończyło się na szczęście tylko na strachu.


To już kolejne podejrzenia zakażenia koronawirusem w naszym regionie. Wcześniej takie przypadki miały miejsce w okolicach Witoni i Łęczycy. Na szczęście u pacjentów nie wykryto wirusa z Chin.

- R E K L A M A -

W woj. łódzkim nie ma potwierdzonego przypadku zakażenia koronawirusem. Dziś rano objęte nadzorem epidemiologicznym było jednak prawie 400 osób.

– Na dane z godz.7.30 w województwie łódzkim nie stwierdzono u żadnej osoby zakażenia koronawirusem. 395 osób jest objętych nadzorem epidemiologicznym, 3 kwarantanną, a 10 hospitalizowanych – mówił dziś na konferencji Tobiasz Bocheński, wojewoda łódzki.

Artykuł będzie aktualizowany


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: