(FOTO) Poseł Rzymkowski „Orłem Wprost”. Został nagrodzony za…

W piątek 7 maja wiceminister edukacji i nauki oraz kutnowski poseł Prawa i Sprawiedliwości dr Tomasz Rzymkowski został nagrodzony "Orłem Wprost".

Tygodnik nagrodził go za rozwój edukacji w Polsce, w tym szczególnie za wsparcie tzw. edukacji domowej, z której obecnie korzysta ok. 20 tys. dzieci. Oprócz niego Orły otrzymali europoseł prof. Karol Karski i prof. Marzena Zakrzewska, wszyscy za wkład w rozwój bądź promocję edukacji domowej.

- R E K L A M A -

Orły Wprost to nagrody dla firm, samorządów, wybitnych osobowości regionu oraz projektów transgranicznych i ponadnarodowych. To nagroda dla tych, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju. Nawiązują do wyjątkowego wyróżnienia, które otrzymał wydawca „Wprost”, Michał Maciej Lisiecki, od Instytutu im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego za to, iż w codziennej działalności dowiódł, że prowadząc biznes, można nieść białoczerwoną flagę wysoko, być patriotą i działać na rzecz Polski.

Symbolem wyróżnienia stało się godło Państwa Polskiego – wizerunek Orła Białego – które wisiało w siedzibie Prezydenta i Rządu II RP od roku 1945 przy 43 Eaton Place w Londynie, tzw. „Zamku”.

notka prasowa biura posła Tomasza Rzymkowskiego- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: