(FOTO) Prezydent Kutna pogratulował Olkowi finału The Voice Kids

Prezydent Kutna Zbigniew Burzyński i Zastępca Prezydenta Zbigniew Wdowiak spotkali się z finalistą programu The Voice Kids Aleksandrem Klembalskim. Włodarze Kutna chcieli uhonorować dokonania Olka w ogólnopolskim show. Finalista The Voice Kids otrzymał voucher na zakup sprzętu elektronicznego, który pomoże mu w dalszym muzycznym rozwoju.

- R E K L A M A -

– Chciałem serdecznie podziękować, że daliście nam tyle powodów do radości oraz za to, że tak wspaniale promowaliście Kutno na arenie krajowej – mówił podczas spotkania prezydent Zbigniew Burzyński.

Olek w rozmowie z włodarzami Kutna przyznał, że program był dla niego wielkim przeżyciem, ale też wyzwaniem.

- R E K L A M A -

– Ostatnie dni programu, przed finałem były szalone. Mało spaliśmy, mieliśmy sporo prób. Nie żałuję, że nie wygrałem programu. Cieszę się, że moi sąsiedzi i rówieśnicy przyjęli mnie tak ciepło po przyjeździe do domu. Wszyscy z Kutna dali mi wielkie wsparcie podczas programu – wspomina Olek Klembalski.

Udział w The Voice Kids to tylko jeden z wielu sukcesów młodego wokalisty z Kutna, który na swoim koncie ma już kilkadziesiąt nagród z różnego rodzaju festiwali i konkursów.

- R E K L A M A -

15-latek w przeszłości był już m.in. laureatem Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie, International Festival Magia Italiana w Rimini. Zdobył Grand Prix podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Pajęcznie, a także brał udział w nagraniach płyty „Kiedyś to były święta” Czesława Mozila i Grajków Przyszłości. Miał okazję zaśpiewać również na płytach z otworami Czesława Niemena i Andrzeja Poniedzielskiego. Wystąpił także na scenie Polskiego Radia 3 w Studiu im. Agnieszki Osieckiej.
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: