reklama
reklama

(FOTO) Ratownicy w specjalnych kombinezonach, kolejne podejrzenie koronawirusa? Zdezynfekowano przychodnię

Ratownicy medyczni ubrani w specjalne kombinezony pojawili się dziś w przychodni w Piątku. Nieoficjalnie dowiadujemy się, że chodzi o podejrzenia zakażenia koronawirusem.

- R E K L A M A -

Według nieoficjalnych informacji, medycy zostali wezwani do mężczyzny, który uskarżał się na objawy podobne do tych, jakie występują przy zakażeniu koronawirusem. Jest to kierowca międzynarodowy, który niedawno powrócił z zagranicy. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej przy ul. Stodolnianej został już zdezynfekowany.

Przypomnijmy, w nocy ze środy na czwartek na dworcu PKP w Kutnie również pojawiły się służby w charakterystycznych kombinezonach. W pociągu relacji Warszawa-Berlin była kobieta z podejrzeniem koronawirusa. Zabrano ją do szpitala w Łodzi.

- R E K L A M A -

Sytuacja ws. koronawirusa w Łódzkiem


Dziś potwierdzono, że na terenie województwa łódzkiego odnotowano kolejne 3 przypadki zakażenia koronawirusem. Łącznie takich osób jest już pięć. 27 osób zostało objętych hospitalizacją, a aż 124 jest objętych kwarantanną. Nadzorem epidemiologicznym objętych jest 1057 osób.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: