(FOTO) Robert Górski i Monika Sobień-Górska w kutnowskiej bibliotece. Świetne spotkanie i dużo śmiechu

W czwartkowe popołudnie, kutnowska biblioteka podejmowała wspaniałych gości: Roberta Górskiego – lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju, znanego również jako Góral, Badyl, Stachan, Premier a ostatnio też Prezes w serialu politycznym „Ucho prezesa”.

- R E K L A M A -

Wraz z nim naszym gościem była żona artysty Monika Sobień Górska – dziennikarka, scenarzystka i pisarka. Stworzyła m.in.  swój własny magazyn internetowy WeMen, w którym publikuje wywiady ze znanymi mężczyznami – m.in. Modestem Amaro. Spotkanie prowadził Marcin Michrowski – dziennikarz telewizyjny, od lat związany z telewizja polską, prowadzący niezliczonej ilości wywiadów i spotkań autorskich.

Tłumnie zgromadzona publiczność była świadkami interesującej, zabawnej rozmowy, która odkryła wiele tajemnic z życia prywatnego artysty i jego małżonki. Rozmówcy natychmiast nawiązali bliski kontakt z publicznością i nie szczędzili zabawnych opowieści i anegdot. Nie mogło zabraknąć wspomnień o tym jak powstawały najbardziej znane skecze m.in. kultowy już dialog o drzwiach lewych i prawych, czy o wizytach duszpasterskich księży.

- R E K L A M A -

Słuchacze chętnie zadawali pytania, chociażby o pierwsze teksty i wystąpienia w Kabarecie Moralnego Niepokoju sięgające czasów studenckich. Zabawna była również opowieść Roberta Górskiego o tym, jak podrywał Monikę Sobień na krokieta. O jedzeniu było zresztą sporo, ważny okazał się brak zasadności używania noża.

Na koniec goście zostali przez prowadzącego przepytani z planów zawodowych. Robert Górski pisze musical w oparciu o piosenki zespołu „2+1”, który bardzo ceni. Natomiast Monika Sobień- Górska zdradziła, że pisze teraz o polskich miliarderach oraz sensacyjną opowieść o medycynie w czasach pandemii.

- R E K L A M A -

Pogoda dopisywała, humory również, więc publiczność ruszyła po spotkaniu po autografy i wspólne zdjęcia.

Źródło: MiPBP w Kutnie

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: