(FOTO) „Różana” otwarta po lockdownie. Kutnianie ruszyli na zakupy

Od dziś ponownie otwarte zostały sklepy w galeriach handlowych. Informacja ta ucieszyła szczególnie kutnian, którzy dziś tłumnie ruszyli na zakupy do Galerii Różanej. Wciąż pamiętać należy o reżimie sanitarnym.

Rząd zapowiedział, że maj będzie miesiącem luzowania obostrzeń. Od początku miesiąca otwarte zostały między innymi zakłady fryzjerskie czy salony urody, a od dziś zakupy można robić także w sklepach w centrach handlowych.

- R E K L A M A -

Do odmrażania gospodarki musimy podejść z cierpliwością i z pokorą. Ten plan jest uzależniony od konkretnych kryteriów. Wirus nie zniknie z dnia na dzień. Musimy zachować elastyczność reagowania w sytuacji zwiększenia liczby zakażeń” – mówił niedawno na konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki.

Dzięki luzowaniu obostrzeń dziś otwarta została między innymi Galeria Różana w Kutnie.

- R E K L A M A -

Zakupy usłane różami? Tylko z nami! Jesteśmy otwarci i nie możemy doczekać się Waszych odwiedzin (…) Pamiętajcie jednak o zasadach bezpieczeństwa – noszeniu maseczek, częstej dezynfekcji rąk i zachowaniu bezpiecznego dystansu” – czytamy na profilu kutnowskiej Galerii Różanej.

W centrum handlowym na każdym kroku widnieją informacje dotyczące zachowania reżimu sanitarnego – trzymaniu dystansu, zakrywania ust i nosa, a także dezynfekcji rąk. Według obecnych rozporządzeń, w sklepach obowiązuje limit jednej osoby na 15 mkw.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: