(FOTO) Ruszył szał zakupów, sklep Action w Kutnie oficjalnie otwarty!

Dziś sieć dyskontów niespożywczych Action, oferująca klientom szeroki, często zmieniający się asortyment produktów codziennego użytku w przystępnych cenach, otworzyła swój pierwszy sklep w Kutnie.

Market zlokalizowany jest w nowym parku handlowym S1, przy ul. Żwirki i Wigury. Action oferuje szeroki, często zmieniający się asortyment produktów codziennego użytku w przystępnych cenach. Na klientów czeka ponad 6000 artykułów z aż 14 kategorii. Aktualnie w promocji jest m.in. grill oraz zestawy do grillowania, wiszący parasol ogrodowy, basen rodzinny, miniwentylator, wkrętarka akumulatorowa, wyrzynarka oraz stół warsztatowy.

- R E K L A M A -

Otwarcie Action w Kutnie to kolejny ważny krok w rozwoju sieci w województwie łódzkim. Nasz sklep znajduje się w nowo wybudowanym parku handlowym S1. Za wyborem tej lokalizacji przemawiał przede wszystkim jej duży potencjał ekonomiczny i zainteresowanie, jakim cieszy się wśród lokalnej społeczności. To, co przyciąga do niej klientów, to dogodne położenie niedaleko centrum miasta, głównych dróg oraz przystanków komunikacji miejskiej. W pobliżu znajdują się ogródki działkowe oraz największe w Kutnie osiedla mieszkaniowe, których mieszkańcy z pewnością odnajdą tu coś dla siebie. Obecnie szczególnie polecam asortyment letni, czyli akcesoria do ogrodu, grillowania oraz aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu – mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska.

Kompleksowe zakupy w jednym miejscu

- R E K L A M A -

Sklep Action w Kutnie zajmuje powierzchnię prawie 925 m2 i został zaprojektowany z myślą o komforcie oraz bezpieczeństwie klientów i pracowników. Szerokie alejki oraz oznaczenia na podłodze pomogą zachować odpowiedni dystans. Ponadto przy kasach umieszczone zostały środki dezynfekujące i ekrany ochronne. Market będzie dział w godzinach 9:00-21:00 od poniedziałku do soboty oraz od 9:00 do 20:00 w niedziele handlowe.

Action z pewnością przyczyni się do zwiększenia atrakcyjności lokalnej oferty handlowo-usługowej. W okolicy działają już sklepy z odzieżą, elektroniką, sprzętem RTV/AGD oraz popularne markety spożywcze. Na klientów czeka wspólny parking na 100 miejsc postojowych, który znajduje się na terenie parku handlowego S1. W pobliżu wejścia do sklepu Action zamontowane są również stojaki na rowery.

- R E K L A M A -

Niskie ceny, duży uśmiech

Action oferuje szeroki asortyment artykułów codziennego użytku oraz produktów sezonowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Klienci znajdą tu m.in. artykuły higieny osobistej, środki czystości, odzież, zabawki oraz artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i dla zwierząt, a także przekąski i napoje.

Tym, co zdecydowanie wyróżnia Action, jest element niespodzianki, wynikający z tego, że 2/3 asortymentu dynamicznie rotuje, a ponadto w każdym tygodniu na półkach pojawia się ponad 150 nowych produktów. Dzięki temu możemy szybko dopasowywać swoją ofertę do zmieniających się potrzeb konsumentów. Klienci bardzo to doceniają, a ponadto wysoko oceniają jakość produktów – podkreśla Sławomir Nitek.

informacja prasowa / zdjęcia: Panorama Kutna
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: