Wiadomości KutnoNa sygnale(FOTO) Straszny wypadek pod Kutnem! Auto roztrzaskało się na drzewie

(FOTO) Straszny wypadek pod Kutnem! Auto roztrzaskało się na drzewie

Wszystkie służby ratunkowe zostały zadysponowane dzisiejszej nocy do podkutnowskiego Głogowca, gdzie doszło do strasznie wyglądającego wypadku. Jedna osoba została poszkodowana.

Dokładnie o 2:07 do dyżurnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie wpłynęło zgłoszenie, że w miejscowości Głogowiec (gm. Kutno) doszło do bardzo poważnie wyglądającego wypadku.

- Reklama -

Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały dwa zastępy z PSP w Kutnie, a także policja i zespół ratownictwa medycznego.

- Reklama -

Jak wynika z pierwszych ustaleń, osobowe audi na kutnowskich numerach rejestracyjnych wypadło z drogi, uderzyło w drzewo i zostało bardzo mocno zniszczone. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, w środku znajdowała się tylko kierująca kobieta, która została zabrana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 20-letnia kobieta kierująca Audi A3 nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo. Kobieta z obrażeniami została zabrana do szpitala. Ustalamy dokładne okoliczności tego zdarzenia – powiedziała Panoramie podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

- Reklama -

Droga przez ponad godzinę, na czas trwania akcji ratunkowej, była całkowicie zablokowana. Okoliczności wypadku wyjaśniają teraz policjanci z kutnowskiej drogówki.

Nad ranem na miejscu pojawiło się także Ratownictwo Drogowe/Pomoc Drogowa BFC Kutno, które zajęło się zabezpieczeniem terenu oraz zabrało wrak na stację demontażu pojazdów.- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: