(FOTO) Straż i policja w lesie, starostwo przygotowało moc atrakcji

Ponownie Starostwo Powiatowe zaangażowało się w organizację akcji BEZPIECZNE WAKACJE. Wraz z Nadleśnictwem Kutno zorganizowano wiele atrakcji dla dzieci z klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr. 1 w Kutnie.

- R E K L A M A -

Powiat Kutnowski reprezentował Członek Zarządu Powiatu Tomasz Walczewski i Członek Zarządu Powiatu Marek Kubasiński. Podczas imprezy Referat Promocji i Informacji przyszykował loterię z nagrodami oraz konkursy dla najmłodszych. Pracownicy z Wydziału Rolnictwa Leśnictwa i Ochrony Środowiska przeprowadzili quiz na temat czystego powietrza, wody i poradzili, jak dbać o naszą gospodarkę naturalną.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa podczas wakacji. Strażnicy leśni opowiedzieli o podstawowych zasadach zachowywania się w lesie.

- R E K L A M A -

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie zapewnili rozrywkę w postaci kurtyny wodnej i przedstawili zainteresowanym charakterystykę swojej pracy. Uczestnicy eventu mogli zasiąść w wozie strażackim i dokładnie obejrzeć wszystkie sprzęty strażaków.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również motocykle, na których przyjechali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego. Nie zabrakło popcornu, waty cukrowej, kiełbasy z grilla oraz ogniska.

źródło: Starostwo Powiatowe w Kutnie


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: