reklama

(FOTO) Strzelce czekają na przyjazd Andrzeja Dudy

W Strzelcach odliczają już minuty do wizyty Andrzeja Dudy. Do powiatu kutnowskiego przyjedzie prosto z Łowicza, gdzie odbywa się jego wieczór wyborczy.

- R E K L A M A -

Od 21 mieszkańcy powiatu kutnowskiego wraz z politykami Prawa i Sprawiedliwości w Strzelcach na specjalnym telebimie oglądają transmisję wieczoru wyborczego w Łowiczu. Tuż po nim Andrzej Duda przyjedzie właśnie do Strzelec.

Właśnie tu, około 22:30 odbędzie się spotkanie Dudy z mieszkańcami. Niewykluczone, że w Strzelcach pojawią się także inni prominentni Prawa i Sprawiedliwości. O przebiegu wizyty będziemy na bieżąco informować m.in. na naszym facebookowym profilu.

- R E K L A M A -
<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/page.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpanoramakutna%2F&tabs=timeline&width=340&height=500&small_header=false&adapt_container_width=true&hide_cover=false&show_facepile=true&appId" width="340" height="500" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: