(FOTO) Trwa ważna drogowa inwestycja w Kutnie, pochłonie ponad 900 tysięcy złotych

W najlepsze trwają prace związane z przebudową ulic Wybickiego i Ewy. O postępach dotyczących tej inwestycji poinformował dziś kutnowski magistrat.

Jak informuje kutnowski magistrat, od końcówki ubiegłego roku trwa przebudowa ulic: Wybickiego i Ewy. Mieszkańcy miasta po modernizacji ulicy Wybickiego będą mogli pojechać po zupełnie odmienionej drodze.

- R E K L A M A -

Przy jezdni pojawią się nowe miejsca parkingowe w specjalnie przygotowanych do tego zatokach. Prace budowlane w marcu znów ruszyły pełną parą, bo przez kilka ostatnich tygodni były nieco ograniczone przez warunki pogodowe.

Prace wyhamowały trochę przez zimę, która trwała najdłużej od co najmniej ostatnich pięciu lat. Natomiast już teraz wykonawca prowadzi już intensywne roboty. Przypomnę tylko, że wcześniej teren budowy został przygotowany. Została wykonana podbudowa pod kostkę brukową, z której wykonane będą zatoki postojowe – mówi Jacek Boczkaja, zastępca prezydenta Kutna.

- R E K L A M A -

Robotnicy będą w najbliższym czasie wykonywać wspomniane zatoki. Warto przypomnieć, że ulica Ewy również będzie utwardzona. Inwestycja kosztuje około 935 tysięcy złotych. Ma zostać zakończona wraz z końcem marca.

Źródło: Urząd Miasta Kutno- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: