Wiadomości KutnoSport(FOTO) Ważna wygrana rezerw KS-u z Koluszkami, trwa walka o utrzymanie

(FOTO) Ważna wygrana rezerw KS-u z Koluszkami, trwa walka o utrzymanie

Piłkarze rezerw KS-u Kutno wygrali na własnym boisku 2-1 z KKS-em Koluszki i zgarnęli bardzo ważne trzy punkty w kontekście walki o utrzymanie w lidze okręgowej.

Przed niedzielnym meczem KS II miał na swoim koncie 32 punkty, a ekipa z Koluszek tylko o dwa mniej. W przypadku porażki kutnianie zostaliby przeskoczeni w tabeli przez KKS i mocno utrudniliby sobie sytuację dotyczącą walki o utrzymanie w lidze.

- Reklama -

Ostatecznie kutnowska drużyna po golach Mariusza Jakubowskiego i Krystiana Górczyńskiego wygrała 2-1. Zwycięstwo mogło być o wiele bardziej okazałe, jednak zawiodła skuteczność – między innymi rzutu karnego nie wykorzystał Kozanecki, a Górczyński trafił w słupek.

- Reklama -

Po 28. kolejkach KS II Kutno ma na swoim koncie 35 punktów i zajmuje 12. miejsce. Do zakończenia rozgrywek zostało jeszcze sześć kolejek i walka o utrzymanie zapowiada się niezwykle emocjonująco.

Następny mecz KS II Kutno zagra za tydzień w niedzielę (30 maja 2021, 17:00), a rywalem będą rezerwy Widzewa Łódź, który prowadzi w tabeli i może być już niemal pewny awansu do IV ligi.

- Reklama -

KS II Kutno 2-1 KKS Koluszki
Gole dla KS-u: Jakubowski, Górczyński- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: