(FOTO/WIDEO) Akcja łowców pedofilów i policji. Mamy komentarz ws. zatrzymania 36-latka z Krośniewic

Policjanci z kutnowskiej komendy potwierdzają zatrzymanie 36-latka, który miał składać seksualne propozycje nieletniej dziewczynce. Zabezpieczono też jego komputer oraz telefony.

Jak poinformowała Panoramę podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, w sobotę 1 maja około godziny 18:50 dyżurny KPP Kutno otrzymał informację, że w miejscowości Krośniewice „łowcy pedofilów” dokonali ujęcia podejrzanego mężczyzny.

- R E K L A M A -

Miał on za pośrednictwem internetu przesyłać treści pornograficzne i składać propozycje poddania się innej czynności seksualnej osobie, o której wiedział, że jest małoletnią poniżej 15 lat.

– W związku z tym funkcjonariusze kutnowskiej policji zatrzymali 36-letniego mężczyznę, zabezpieczyli komputer oraz telefony komórkowe. Mężczyzna w chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu – powiedziała Panoramie podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

- R E K L A M A -

Jak się dowiadujemy, czynności procesowe z udziałem zatrzymanego, pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Łęczycy, będą wykonywane dzisiaj.

Łowcy pedofilów zatrzymali Łukasza z Krośniewic

W internecie pojawiło się w sobotę szokujące nagranie z trzydziestokilkuletnim mężczyzną pochodzącym z Krośniewic, który zdaniem autorów nagrania, miał pisać do 12-letniej dziewczynki. W rzeczywistości był to tzw. „wabik”, pod którego podszyli się przedstawiciele ECP.

- R E K L A M A -

Na nagraniu widać, że mężczyzna, który ma być podejrzany o ohydne czyny w internecie, jest mocno zamroczony alkoholem i ma problemy z wysłowieniem się. Jak sam mówi, pił alkohol od kilku godzin. Na nagraniu wielokrotnie powtarza, że nie kojarzy, aby pisał z nieletnimi czy też wysyłał im swoje nagie zdjęcia.

Miał wysyłać nagie zdjęcia i pisać ohydne wiadomości

Innego zdania są łowcy pedofilów z Elusive Child Protection Unit Poland, którzy zapewniają, że mają dowody na to, że Łukasz – bo tak nazywać ma się mężczyzna – wysłał kilkaset niewybrednych wiadomości do nieletnich.

„Co byś zrobiła, jakby moją ręką dotykał twoich małych piersi”, „Widziałaś penisa już? A chcesz fotkę mojego penisa? Tylko nie możesz tego nikomu pokazywać” – to treść tylko kilku nielicznych wiadomości, które miały zostać wysłane przez mieszkańca Krośniewic.

„Masz świadomość, że w związku z tym, co robiłeś w ostatnich tygodniach w sieci, czyli molestowałeś dzieci, atakowałeś je w bardzo wulgarny i ordynarny sposób, pisząc o seksie, zachęcając je do masturbacji, współżycia, zmuszeni będziemy przekazać się w ręce policji i będziesz aresztowany?” – mówi na nagraniu przedstawiciel Elusive Child Protection.

Chwilę później widać, jak podejrzany mężczyzna zostaje zakuty w kajdanki.

Czym jest Elusive Child Protection?

Jesteśmy grupą zajmującą się tropieniem i wyłapywaniem pedofilów, których następnie przekazujemy w ręce policji wraz z obciążającym ich materiałem dowodowym – mówią o sobie przedstawiciele Elusive Child Protection Unit Poland.

Wideo autorstwa ECPU:- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: