reklama
reklama

(FOTO/WIDEO) Olek w WIELKIM FINALE! Kolejny fenomenalny występ w The Voice Kids

Za nami finałowy odcinek The Voice Kids, w którym wystąpił Olek Klembalski z Kutna. Kutnowski wokalista po raz kolejny zachwycił i za tydzień wystąpi w wielkim finale muzycznego show!

Olek Klembalski w finałowym odcinku The Voice Kids nie tylko zaśpiewał, ale także zagrał na skrzypcach i mogliśmy wysłuchać wyjątkowe wykonanie utworu Sama Smitha „Writing on the Wall” ze słynnego filmu o Jamesie Bondzie.

- R E K L A M A -

Mnie zamurowało, zbieram ząbki do tej pory. To co zaprezentowałeś na scenie, to było coś niesamowitego! Zaśpiewałeś ten utwór o wiele bardziej emocjonalnie niż sam Sam Smith – komplementowała występ Olka Cleo.

Twoja gra na skrzypcach… Ty jesteś muzyką, muzyka jest Tobą. Jesteś Ty, to co przedstawiasz i nasze zęby na podłodze – mówili z kolei Baron i Tomson.

- R E K L A M A -

– Ty jesteś sprytny, wiesz? Dlatego, że obrałeś sobie w tym programie ścieżkę, która większość omija szerokim łukiem. Na przesłuchaniach i Jestem bardzo dumny, że jesteś w mojej drużynie – zachwycał się Dawid Kwiatkowski.

Droga Olka na szczyt w The Voice Kids

Olek Klembalski w pierwszym odcinku zaśpiewał „Have I told You Lately” z repertuaru Roda Stewarta i zachwycił jury. W jego stronę odwrócili się wszyscy jurorzy – Cleo, Baron i Tomson, a także Dawid Kwiatkowski. Kutnowski wokalista ostatecznie dołączył do drużyny tego ostatniego.

- R E K L A M A -

W kolejnym odcinku naszemu artyście poszło równie dobrze. Olek podczas tzw. bitwy wraz z dwiema innymi uczestniczkami Mają i Nikolą zaśpiewał utwór „Nadzieja” z repertuaru Tabb& Sound’n’Grace i znów zaskarbił sobie serca jurorów, dzięki czemu dostał się do tzw. sing off’ów.

Tym razem ponownie wykonał utwór „Have I told You Lately” z repertuaru Roda Stewarta – ten sam, co podczas przesłuchań w ciemno – i znów pokazał się ze świetnej strony. To nie umknęło uwadze D. Kwiatkowskiego. „Jestem wielkim fanem twojego głosu i feelingu” – powiedział do Olka Dawid Kwiatkowski i jego decyzją dostał się do finału.

Kim jest Olek Klembalski?

Olek ma 14 lat i jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie. Jego przygoda z muzyką zaczęła się, gdy miał 4 lata. Od najmłodszych lat śpiewa w Młodzieżowym Domu Kultury w Kutnie. Na swoim koncie ma wiele nagród i wyróżnień – zarówno tych lokalnych, jak i ogólnopolskich.

Jest artystyczną duszą. Uwielbia jeździć konno, malować obrazy na płótnie oraz szkicować. Ulubionym sportem Olka jest narciarstwo. Uczęszcza do II klasy II stopnia Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Kurpińskiego w Kutnie, gdzie uczy się gry na skrzypcach i na pianinie. W przyszłości chciałby zostać śpiewającym prawnikiem.
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: