(ZDJĘCIA/WIDEO) Śmiertelny wypadek pod Kutnem! Osobówka jechała pod prąd autostradą. Nie żyje jedna osoba

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego, do którego doszło w środę na autostradzie A1 w powiecie kutnowskim. Zginęła tam jedna osoba.

Jak relacjonuje podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP w Kutnie, w środę 10 marca 2021 roku roku ok godz. 18.30 kutnowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze A1, w miejscowości Komadzyn (gm. Kutno).

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem audi jadąc autostradą A1 pod prąd nitką w kierunku Łodzi uderzył czołowo w pojazd ciężarowy scania. Kierujący pojazdem scania znajdował się na lewym pasie ruchu i był w trakcie wyprzedzania pojazdu ciężarowego volvo – mówi podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

- R E K L A M A -

Scania w wyniku czołowego zderzenia z osobówką, przemieściła się i uderzyła w jadącym tym pasem kolejny samochód ciężarowy. Kierowcy obu ciężarówek byli trzeźwi i nie odnieśli żadnych obrażeń. Niestety, w wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł 40–letni kierowca osobowego audi (mieszkaniec gminy Aleksandrów Łódzki).

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia. A1 w okolicach Komadzyna przez wiele godzin była całkowicie zablokowana, policjanci wyznaczyli objazdy, którymi poruszać mogli się kierowcy.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: