(FOTO/WIDEO) W Kutnie i regionie oddali hołd zastrzelonemu policjantowi

Kutnowscy policjanci, a także strażacy oddali dziś hołd poległemu na służbie funkcjonariuszowi z Raciborza. W samo południe w Kutnie i regionie słychać było dźwięk syren.

„Z głębokim żalem i smutkiem pożegnaliśmy dzisiaj młodszego aspiranta Michała Kędzierskiego z raciborskiej komendy, który zginął na służbie zastrzelony przez bandytę. Całe środowisko policyjne sercem pozostaje z rodziną Michała. Dzisiaj o godz. 12.00 w symbolicznym geście solidarności policjanci oddali cześć Jego pamięci ! W całym kraju zawyły policyjne syreny…” – czytamy na stronie kutnowskiej komendy.

- R E K L A M A -

„Strażacy wyjechali przed budynki swoich jednostek ratowniczo-gaśniczych i poprzez włączenie sygnałów świetlnych i dźwiękowych, oddali honor na znak solidarności między dwoma formacjami mundurowymi – Państwową Strażą Pożarną i Policją.
O tej właśnie godzinie rozpoczął się pogrzeb asp. Michała Kędzierskiego – policjanta, który wypełniając do końca słowa roty ślubowania policyjnego, zginął na służbie, zastrzelony w Raciborzu 4 maja br” – komentują przedstawiciele KWP SP w Łodzi.- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: