reklama
reklama

(FOTO/WIDEO) Wielki sukces Olka Klembalskiego! Jest w finale The Voice Kids!!

Wielki sukces Olka Klembalskiego! Młody wokalista z Kutna dostał się do finału The Voice Kids! W sobotnim odcinku nasz reprezentant dwukrotnie pięknie zaśpiewał i zaskarbił sobie serce Dawida Kwiatkowskiego.

W sobotę całe Kutno i okolice trzymało kciuki za Olka Klembalskiego. To był drugi odcinek z jego udziałem – w pierwszym, podczas przesłuchań w ciemno Olek wykonał jeden z utworów Roda Stewarta i dosłownie porwał jury – wszyscy odwrócili się w stronę naszego wokalisty i chcieli mieć go w swoim zespole. Ostatecznie Olek wybrał Dawida Kwiatkowskiego.

- R E K L A M A -

Dziś podczas tzw. bitwy Olek wraz z dwoma innymi uczestniczkami: Mają i Nikolą, zaśpiewał utwór „Nadzieja” z repertuaru Tabb & Sound’n’Grace i znów zaskarbił sobie serca jurorów.

„Te twoje góry, to co zrobiłeś na falsetach”– zachwalał występ Olka Tomson. „Absolutnie Olek, coś Ty zrobił na tej wokalizie na końcu” – komplementował Baron. „Olek, ten twój falset. Perfekcja” – mówiła Cleo.

- R E K L A M A -

Zachwyty jurorów podzielił także Dawid Kwiatkowski, w którego drużynie jest młody kutnianin i także wskazał na Olka. Dzięki tej decyzji przeszedł do dalszego etapu, czyli „sing off” i od finału dzielił go tylko jeden występ.

W „sing off’ach” Olek wykonał utwór „Have I told You Lately” z repertuaru Roda Stewarta – ten sam, co podczas przesłuchań w ciemno – i znów pokazał się ze świetnej strony. To nie umknęło uwadze D. Kwiatkowskiego. „Jestem wielkim fanem twojego głosu i feelingu” – powiedział do Olka juror i podjął decyzję, że młody wokalista z Miasta Róż wystąpi w finale!

fot. TVP2

https://www.youtube.com/watch?v=Dv83F1U08Rk- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: