(FOTO) Wielka inwestycja w powiecie kutnowskim za 65 mln złotych!

W powiecie kutnowskim powstanie inwestycja za ponad 65 milionów złotych. Wybudowany zostanie terminal multimodalny. Z tej okazji w miejscowości Krzewie zorganizowano konferencję prasową.

W spotkaniu wzięli udział: poseł Marek Matuszewski, starosta kutnowski Daniel Kowalik, reprezentująca senatora Przemysława Błaszczyka dyrektor biura Aleksandra Dudkiewicz, burmistrz Krośniewic Katarzyna Erdman, przedstawiciele rady miejskiej Krośniewice – Mariola Łukomska i Krzysztof Trzeciak, dyrektor ds. Transportu w firmie Miratrans Kamil Wojciechowski, a także przedstawiciel głównego wykonawcy MK STELLA – dyrektor projektu Andżelika Pawlak i menedżer projektu Ewelina Krygier.

- R E K L A M A -

Poseł Marek Matuszewski twierdzi, że będzie to doskonałe rozwiązanie dla Krośniewic, a położenie geograficzne i węzły kolejowe zdecydowanie ułatwią rozwój inwestycji.

Jak wiadomo, niektóre towary potrzebują szybkiego transportu. Dlatego terminal taki jak ten, który tu powstanie, zapewni zwiększoną mobilność przewozu dóbr ze wschodniej do zachodniej części Polski. Nieodzownym jest też fakt, że obiekt ten pozwoli na zmniejszenie bezrobocia w tym regionie – dodaje poseł Matuszewski.

- R E K L A M A -

Ta duża inwestycja wpłynie pozytywnie na rozwój nie tylko gminy Krośniewice, ale również całego Powiatu Kutnowskiego. Niezwykle cieszę się z faktu, że pani burmistrz Katarzynie Erdman udało się doprowadzić do rozpoczęcia prac nad tym niezwykle istotnym projektem – mówił podczas konferencji Starosta Kutnowski Daniel Kowalik.

źródło: Starostwo Powiatowe w Kutnie- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: