(FOTO) Witonianka lepsza od Krośniewianki, Róża znów liderem

To była niesamowicie ciekawa kolejka łódzkiej B Klasy, w której występują drużyny z naszego regionu. W hitowym pojedynku dotychczasowy lider Krośniewianka przegrała z Witonianką, co wykorzystała Róża Kutno.

W Witoni miejsce miał mecz kolejki – lider Krośniewianka Krośniewice zmierzył się z trzecią w tabeli Witonianką. Gospodarze od pierwszych minut postawili krośniewiczanom wysoko poprzeczkę i do przerwy prowadzili 3-1.

Po zmianie stron było równie ciekawie. Witonianka dołożyła dwa gole, ekipa z Krośniewic odpowiedziała tylko jednym i ostatecznie mecz zakończył się bądź co bądź niespodzianką – Witonianka pokonała dotychczasowego lidera 5-2 i pokazała, że do końca sezonu będzie liczyć się w walce o awans do A Klasy.

- R E K L A M A -

Potknięcie Krośniewianki wykorzystała Róża Kutno, która pokonała na wyjeździe LKS Dąbrówka aż 7-3. Dzięki temu podopieczni Jacka Czekalskiego ponownie wskoczyli na fotel lidera.

Mnóstwo bramek padło także w innym meczu z udziałem drużyny z naszego regionu. GKS Byszew uległ na własnym boisku Zrywowi Śliwniki 5-6, a decydujący gol padł w doliczonym czasie gry!

- R E K L A M A -

Wyniki drużyn z naszego regionu:

Witonianka Witonia 5-2 Krośniewianka Krośniewice
Gole dla Witoni: T. Szymczak 2, Sobczak, Jędrzejczak, Brząkała

Witonianka: Jabłoński (90′ Brząkała M.) – Tomczak, Balakshii, Kaźmierczak (90′ Przybysz) – Andrzejczak (90′ Dąbrowski), Głodek, Jędrzejczak (72′ Jujka A.), Szymczak T., Kubiak – Sobczak (55′ Szymczak D.), Brząkała B. (62′ Michalak A.)

- R E K L A M A -

LKS Dąbrówka 3-7 Róża Kutno

GKS Byszew 5-6 Zryw Śliwniki
Gole dla GKS-u: Gomulak 2, Pęgowski 2, Miszczak

Zdjęcia z meczu Witonianka – Krośniewianka
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: