reklama

T. Gajda (PSL) podsumował kampanię i zapowiedział swój start w kolejnych wyborach

Dziś w Kutnie odbyła się konferencja prasowa Tadeusza Gajdy. Kandydat Trzeciej Drogi do Senatu RP podsumował kampanię wyborczą, a także zapowiedział tzw. pakt samorządowy.

- R E K L A M A -

― Powiem z wielką radością, że wygraliśmy te wybory, jeżeli chodzi o sejm i senat. Mnie się nie udało, choć zrobiłem bardzo dobry wynik, bo 50 tysięcy głosów to jest naprawdę bardzo dużo. Kampania była bardzo ciężka, ale poznałem mnóstwo wspaniałych ludzi i zawiązały się nowe przyjaźnie. Z tego miejsca chcę bardzo podziękować wszystkim, tym którzy na mnie głosowali, ale także tym, którzy nie głosowali. (…) Wygraliśmy uśmiechniętą Polskę i za to serdecznie Państwu dziękuję ― mówił Tadeusz Gajda.

Polityk PSL/Trzeciej Drogi odniósł się także do zbliżających się wyborów samorządowych.

- R E K L A M A -

― Niebawem będziemy znów się spotykać, tym razem przy okazji wyborów samorządowych. Będziemy ponownie rozmawiać o Polsce, bo Polska dzieje się nie tylko na samej górze, w parlamencie, ale także w samorządach. I te dwa płuca muszą razem oddychać, żeby cały organizm był zdrowy, mocny i silny. (…) Pakt senacki się sprawdził. Do sejmiku województwa będziemy startować też w pakcie, nie jest to jeszcze dogadane do końca, ale pomysł jest naprawdę dobry ― mówił Gajda.

― Trzeba odebrać Polskę na poziomie samorządów, wtedy dopiero będzie można powiedzieć, że jest prawdziwe rządzenie. Przyglądamy się tym 8 latom, które już za nami. Widzimy, kto jest liderem w danej gminie i powiecie, a także widzimy to, kto nie potrafił zachować się fair i grał za wszelką cenę, pozbawiając swoich kolegów z samorządu możliwości równego podziału środków. To na pewno musi się skończyć ― zapowiedział Gajda.

Po konferencji prasowej Tadeusz Gajda ogłosił w mediach społecznościowych, że będzie startował do Sejmiku Województwa Łódzkiego.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: