reklama

Garnki i patelnie – na jaki materiał wykonania postawić?

Jesteś miłośnikiem gotowania? Wolne chwile spędzasz w kuchni, próbując sprostać nowym przepisom podawanym przez mistrzów w dziedzinie kulinariów? Chcesz spełnić marzenie o dobrej jakości naczyniach kuchennych? Dobre garnki lub rondle są nieocenionym wsparciem dla każdego amatora przyrządzania pysznych dań. Dowiedz się, jaki materiał wykonania naczyń takich jak np. patelnie zapewnia pełną satysfakcję z używania wyposażenia kuchennego.

- R E K L A M A -

Znajdź w Internecie patelnie i garnki

Przed półką sklepową często bywamy bezradni. Analizujemy kilka dostępnych modeli, a wciąż w głowie dźwięczą pytania o przewagą jednej opcji nad drugą. Sam wygląd produktu bywa mylący. Niewiele też podpowiada, ponieważ cały kunszt wykonania wynika głównie z wybranego przez producentów materiału. W takiej chwili warto skierować się nie do stacjonarnych punktów sprzedaży, ale przejrzeć ofertę sklepów internetowych. Tam właśnie z samego opisu produktu łatwiej jest dowiedzieć się nieco więcej i przyswoić informacje, które ostatecznie mogą pomóc podjąć trafną decyzję.

Jednym z takich portali jest e-sklep PorcelanaOnline.pl. Twórcy strony dbają o to, aby asortyment składał się z produktów wytwarzanych przez najlepsze marki na rynku. Chcą również stopniowo poszerzać katalog sklepu internetowego. Obecnie można w nim kupić nie tylko zastawę porcelanową, ale i garnki oraz inne naczynia niezbędne do przygotowania smacznego posiłku (sprawdź na: https://porcelanaonline.pl/602-garnki-i-patelnie).

- R E K L A M A -

Aktualna oferta PorcelanaOnline.pl zawiera produkty francuskiej marki de Buyer, znanej na całym świecie z naczyń kuchennych. Używa się ich w najbardziej renomowanych restauracjach. To właśnie tam, na zapleczu, szefowie kuchni korzystają z naczyń de Buyer i przyrządzają dla gości smakowite danie. Marka zajmuje się tą działalnością od 1830 roku, zatem dysponuje odpowiednim doświadczeniem. Zdobyta przez lata wiedza pomaga dobrać taki materiał wykonania naczyń, który przekłada się na satysfakcję z używania wyposażenia kuchennego.

Miedź czy aluminium – poznaj zalety obu materiałów

Przedstawiona już marka de Buyer oferuje klientom kilka kolekcji, różniących się nie tylko wyglądem. W sklepie PorcelanaOnline.pl możesz kupić m.in. miedziane patelnie z serii Prima Matera. Wszystkie naczynia dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach, aby nabywca mógł zamówić model spełniający jego oczekiwania. Garnki Prima Matera w 90% zostały wykonane z miedzi, a pozostałe 10% to wypełniające wnętrze stal nierdzewna. Takie połączenie zapewnia znakomite przewodzenie ciepła. Przekłada się ponadto na równomierne rozłożenie temperatury podczas gotowania.

- R E K L A M A -

Dobrą alternatywą są patelnie wykonane z grubego aluminium. Mowa tu o kolekcji Choc, dostępnej w różnych wariantach. Użycie tego materiału gwarantuje zwiększoną odporność na odkształcenia i przekłada się na wytrzymałość produktów. Seria Choc Resto posiada ponadto powłokę non-stick, która zapobiega przywieraniu potraw. Przejrzyj garnki na stronie PorcelanaOnline.pl i zamawiaj wysokiej klasy wyposażenie kuchenne.

materiał zewnętrzny

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: