Gdzie będzie lunapark na Święcie Róży? Ma być największy w historii

W tym roku, w związku z remontem centrum Kutna, czeka nas kilka zmian związanych z organizacją Święta Róży. Gdzie zlokalizowany będzie lunapark?

- R E K L A M A -

Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej dyrektor Kutnowskiego Domu Kultury Radosław Rojewski zdradził rąbka tajemnicy dotyczącego lokalizacji największych atrakcji tegorocznego Święta Róży.

Główna scena tradycyjnie usytuowana będzie na terenach nad Ochnią, zaś mniejsza estrada znajdować będzie się na Placu Piłsudskiego. Jarmark Różany to z kolei ul. Królewska i Pl. Piłsudskiego (w tym roku bez Pl. Wolności). Sporo atrakcji odbywać będzie się ponadto w Parku Traugutta, KDK czy Willi Troczewskiego.

- R E K L A M A -

Największą zmianą, porównując z zeszłorocznym ŚR, będzie lokalizacja lunaparku. Ten ma być ustawiony na terenach rekreacyjnych nad Ochnią (podobnie jak na tegorocznej majówce). Jak mówił Radosław Rojewski, wesołe miasteczka ma być największe w całej historii Święta Róży.

Co ciekawe, jeden z elementów lunaparku ma znajdować się też na Placu Piłsudskiego. Jaki? O tym powinniśmy przekonać się niebawem.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: