Gdzie kupić efekty gitarowe renomowanych firm?

Słynne „kostki”, czyli efekty gitarowe to narzędzie, które pozwala na uzyskanie ciekawych muzycznych aranżacji. Wyzwalają ogromne pokłady kreatywności i sprawiają, że możesz pokonać techniczne ograniczenia związane z grą. Tworzysz muzykę rockową, bluesową bądź country i szukasz nietypowych efektów gitarowych? Sprawdź ofertę sklepu Erato!

- R E K L A M A -

Efekty gitarowe, które znajdziesz w Erato

Sklep internetowy Erato to prawdziwy raj dla gitarzystów, który powstał na skutek poszukiwań pewnego trudno dostępnego w naszym kraju, egzotycznego efektu gitarowego. Poszukiwania zakończyły się sukcesem, przy okazji umożliwiając nawiązanie sieci bardzo cennych kontaktów. Efektem było założenie sklepu, w którym osoby tworzące muzykę będą mogły zaopatrzyć się w różnego rodzaju efekty i inne akcesoria gitarowe.

- R E K L A M A -

Sklep prowadzony jest przez profesjonalistów, którzy sami grają na instrumentach, dlatego doskonale wiedzą, jak doradzić klientom. W asortymencie znaleźć można zarówno produkty masowo dostępne i popularne w Polsce, jak i rzadko spotykane „białe kruki”. Strona internetowa stale się rozwija, zapewniając dostęp do coraz nowszego asortymentu sygnowanego przez wiodących producentów. Co jeszcze znajdziesz w sklepie?

Co znajdziesz w asortymencie?

- R E K L A M A -

W sklepie przebierać można pośród efektów wiodących marek. Znajdziesz tu między innymi wzmacniacz sygnowany logo Foxgear. W asortymencie znajdują się następujące rodzaje efektów:

  • overdrive,
  • disortion,
  • flanger,
  • looper,
  • reverb,
  • delay,
  • chorus.

W ofercie nie zabrakło także bramki szumów czy efektów modulacyjnych.

Pozostałe akcesoria

Ponadto Erato oferuje także całą gamę akcesoriów, które przydadzą się każdemu gitarzyście. To właśnie tutaj zaopatrzysz się w wysokiej jakości struny do gitary elektrycznej renomowanych marek Ernie Ball i Elixir, kupisz profesjonalne kable gitarowe Reds Music czy zamówisz zestaw płynów do pielęgnacji instrumentów marki Kyser. A może potrzebujesz solidnego i bezpiecznego statywu do elektryka bądź wieszaka ściennego na swój świeżo zakupiony bas? Zapraszamy na zakupy!

Artykuł partnera

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: