reklama
reklama
reklama
reklama

Gdzie najlepiej wynająć biuro w Łodzi? Poznaj najatrakcyjniejsze lokalizacje!

Planujesz wynajem powierzchni biurowej w Łodzi? Dowiedz się, w których częściach miastach najlepiej szukać tego rodzaju nieruchomości. Przekonaj się, które dzielnice są najatrakcyjniejsze pod względem lokalizacji biura. Sprawdź także, w których rejonach lepiej unikać wynajęcia biura ze względu na prowadzone lub planowane remonty.

- R E K L A M A -

Na co zwrócić uwagę przed wynajęciem biura w Łodzi?

Wybierając do wynajęcia lokal biurowy, trzeba wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników takich jak:

  • bezproblemowy dojazd,
  • dostępność miejsc parkingowych,
  • planowane inwestycje w najbliższej okolicy,
  • trwające remonty i przebudowy.

Oprócz dobrej lokalizacji niezwykle ważna jest także wygoda oraz udogodnienia oferowane w nieruchomości, takie jak klimatyzacja. Centrum biurowe powinno być wyposażone w zaplecze kuchenne oraz sanitarne. Musisz również dopasować powierzchnię biurową do liczby pracowników.

- R E K L A M A -

Wynajem powierzchni biurowej w Łodzi — jakie lokalizacje sprawdzą się najlepiej?

Szukasz do wynajęcia lokal biurowy, który będzie położony w atrakcyjnej dzielnicy miasta? Weź pod uwagę opisane poniżej lokalizacje. Są to obecnie najbardziej poszukiwane i cenione rejony Łodzi. Pamiętaj o tym, że komfortowe biuro to nieodzowny element nowoczesnej firmy.

Centrum Łodzi i ulica Piotrkowska

Jest to bez wątpienia najbardziej prestiżowa część miasta. Łódź Śródmieście to przede wszystkim ulica Piotrkowska, czyli jeden z najdłuższych deptaków w całej Europie. Wokół niego zlokalizowane są liczne lokale użytkowe i nie tylko. Takie położenie jest atrakcyjne dla pracowników, ale również dla klientów. Jeśli potrzebujesz przestrzeni biurowej z łatwym dojazdem komunikacją miejską, to z pewnością centrum Łodzi w pobliżu ulicy Piotrkowskiej jest doskonałą lokalizacją właśnie dla Ciebie. Dużym plusem jest także bliska odległość od tramwajowej stacji Piotrkowska Centrum.

- R E K L A M A -

Teofilów

Jest to kolejna atrakcyjna lokalizacja, a jednocześnie zdecydowanie spokojniejsza dzielnica ze świetnym dojazdem zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Są tu zlokalizowane liczne zakłady produkcyjne oraz centra logistyczne. Komfortowe biuro w tej lokalizacji to świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę, ale jednocześnie chcą pracować w spokojnym otoczeniu. Tę dzielnicę warto wziąć pod uwagę także wtedy, gdy interesuje Cię wynajem powierzchni magazynowej.

Widzew

To dzielnic, która jest dobrze skomunikowana ze ścisłym centrum Łodzi. Niezależny lokal biurowy usytuowany w tej części miasta z pewnością spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Jest to dzielnica, która przyciąga inwestorów ze względu na swoje walory. To intensywnie rozwijający się region Łodzi, w którym znajduje się wiele polskich i zagranicznych firm. Atrakcyjny obiekt biurowy położony w takim sąsiedztwie może podnieść prestiż oraz pozwoli dotrzeć do nowych klientów.

Interesuje Cię lokal biurowy położony w atrakcyjnej okolicy oraz z komfortowym wyposażeniem? Sprawdź ofertę A&A Holding. Znajdziesz ciekawe powierzchnie biurowe do wynajęcia w Łodzi, ale także w innych miejscowościach, takich jak np. Pabianice. Pełna oferta lokali biurowych jest na tyle atrakcyjna, że każdy klient znajdzie w niej to, czego potrzebuje.

Jakich lokalizacji wynajmu biura w Łodzi lepiej obecnie unikać?

Wynajem powierzchni biurowej w miejscu, w którym są utrudnienia związane np. z remontami, nie jest dobrym pomysłem. Wiąże się to bowiem z problematycznym dojazdem zarówno dla pracowników, jak i dla klientów. Jednym z przykładów takiej lokalizacji jest ulica Legionów. Od wielu miesięcy trwa na niej remont, dlatego wybór lokalu w tym miejscu nie jest dobrym pomysłem.

W centrum miasta w 2024 r. zaplanowano modernizację następujących ulic:

  • Uniwersyteckiej,
  • Sterlinga,
  • Brzeźnej,
  • Gdańskiej,
  • Zamenhofa.

Jeśli interesuje Cię przestronne biuro z dobrym zapleczem, to pomyśl o wynajmie powierzchni na terenie centrum biurowego, np. w Biurowym Centrum Biznesu przy ulicy Łagiewnickiej. Doradcy z A&A Holding chętnie pomogą Ci w znalezieniu nieruchomości w świetnej lokalizacji dopasowanej do Twoich potrzeb.

materiał zewnętrzny

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: