GKS Bedlno urwał punkty wiceliderowi

Sporą niespodziankę na inaugurację rundy wiosennej sprawili piłkarze GKS-u Bedlno, którzy zremisowali na wyjeździe 2-2 z wiceliderem rozgrywek Zawiszą Rzgów.

Ze względu na zły stan murawy w Rzgowie, mecz rozegrano na obiekcie CHKS-u w Łodzi przy ul. Kosynierów Gdyńskich 18.

- R E K L A M A -

Spotkanie lepiej rozpoczęło się dla Zawiszy, który w 24. minucie objął prowadzenie i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 dla gospodarzy. Po zmianie stron do głosu coraz śmielej zaczęli dochodzić przyjezdni z Bedlna i zaskoczyli wicelidera. W roli głównej wystąpił Michał Wiśniewski, który w 57. i 74. minucie wpisał się na listę strzelców.

Im bliżej było końca spotkania, tym rzgowianie atakowali z większym impetem i za wszelką cenę chcieli zmienić losy meczu. Niestety, w 82. Zawisza doprowadził do remisu i ostatecznie w Łodzi padł wynik 2-2.

Po 16. kolejkach GKS z dorobkiem 18 punktów zajmuje 9. miejsce w tabeli łódzkiej okręgówki. W przypadku zwycięstwa ŁKS-u Łódź z Sokołem II Aleksandrów (mecz w niedzielę o 11:00), ekipa z Bedlna może spać na 10. lokatę.

GKS kolejny mecz rozegra nietypowo, bo w czwartek 29 marca o 15:30. Rywalem będzie UKS SMS Łódź.

Zawisza Rzgów 2-2 GKS Bedlno