Wiadomości KutnoRegionGmina Kutno podpisała umowę z Polską Grupą Górniczą

Gmina Kutno podpisała umowę z Polską Grupą Górniczą

Gmina Kutno w dniu 21 listopada 2022 roku zawarła umowę z Polską Grupą Górniczą S.A. z siedzibą w Katowicach dotyczącą sprzedaży węgla na potrzeby zakupów preferencyjnych przez osoby fizyczne w gospodarstwach domowych.

- Reklama -

— W dniu dzisiejszym zostały złożone zamówienia zgodnie z ofertą sprzedaży węgla. Po uzyskaniu informacji z punktu wydania PGG zamówiony węgiel zostanie przetransportowany na składy wskazane przez gminę Kutno — informuje Justyna Jasińska, Wójt Gminy Kutno.

- Reklama -

Wnioski o preferencyjny zakup rozpatrywane będą w kolejności wpływu. Po weryfikacji wniosku mieszkaniec zostanie poinformowany (telefonicznie) o dostępnym asortymencie i jego cenie (1900 zł brutto za tonę ) oraz terminie dokonania wpłaty na wskazane konto Gminy Kutno (nr rachunku do wpłaty: 82 9021 0008 2001 0010 6021 0094 ) przelewem, bądź w kasie Banku Spółdzielczego w Kutnie przy ul. Barlickiego 33 (pn.- pt. 8.00-16.00), z tytułem opłaty (nr faktury za preferencyjny zakup węgla).

W razie braku dostępności zamówionego asortymentu, wniosek będzie realizowany w późniejszym terminie, t.j. po otrzymaniu kolejnej oferty ze strony PGG (zgodnie z zapotrzebowaniem Gminy), bądź wnioskujący osobiście w siedzibie Urzędu Gminy Kutno dokona zmiany zamówionego asortymentu.

- Reklama -

Po uiszczeniu należnej opłaty za fakturę mieszkaniec Gminy z oryginalnym potwierdzeniem opłaty będzie uprawniony do odbioru węgla we wskazanym punkcie na terenie Gminy Kutno.

Wszelkie dodatkowe informacje udzielane są pod nr tel. 722 222 283, bądź w siedzibie Urzędu Gminy Kutno przy ul. Witosa 1 w godzinach 7.30-15.30 (pokój nr 2).

(Źródło: Gmina Kutno)

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: