Gmina Kutno realizuje ważne inwestycje drogowe (ZDJĘCIA)

W Gminie Kutno w ostatnim czasie zakończyły się ważne inwestycje drogowe. Prace odbywały się w Woźniakowie i Malinie, a remonty trwają jeszcze w Głogowcu i Gołębiewku Nowym.

- R E K L A M A -

Zakończyły się prace budowlane na drogach gminnych nr DG102220E w miejscowości Woźniaków i nr DG102209E w miejscowości Malina. W ramach przebudowy, drogi na długości około 3,5 km zyskały nową nawierzchnię asfaltową oraz pobocza z kruszywa łamanego. Łącznie Gmina na realizację inwestycji drogowych pozyskała dofinansowanie w wysokości 7.000.000,00 zł (w tym wkład własny w wysokości 350.000,00 zł) z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

Wkrótce zakończą się prace remontowe na drodze gminnej nr DG102201E w miejscowości Głogowiec przy cmentarzu parafialnym. Remont obejmował będzie naprawę zjazdu z drogi powiatowej oraz wykonanie drogi gruntowej z podbudową z kruszywa łamanego.

- R E K L A M A -

W najbliższym czasie zakończą się również prace remontowe na moście na rzece Ochni w miejscowości Gołębiewek Nowy w ciągu drogi gminnej nr DG102211E, którego remont obejmuje całkowitą wymianę elementów drewnianych mostu.

(Źródło: Urząd Gminy Kutno)- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: