Go Green rozpoczynają w Kellogg’s Maraton Środowiskowy (FOTO)

W poniedziałek rozpoczęła się coroczna akcja środowiskowa grupy Go Green działającej przy firmie Kellogg’s w Kutnie. Go Green to zespół ludzi, którzy aktywizują pracowników firmy do wspólnej ochrony środowiska.

Każdego roku organizowane są happeningi i zbiórki mające na celu uświadomienie, jak ważne jest wspólne zaangażowanie w ratowanie planety. W tym roku z uwagi na stan epidemiologiczny w kraju, część aktywności przeniesiono do online, tworząc wielki Maraton Środowiskowy.

Tegoroczna zbiórka elektroodpadów i coroczny konkurs godzina dla ziemi zostały zorganizowane w sposób hybrydowy. Dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych pracowników, dlatego aktywności, które nie wymagają ich fizycznej obecności – przenieśliśmy do internetu. Dało nam to również możliwość zaproponowania większej ilości konkursów dla naszych pracowników, które będą odbywały się cyklicznie, aż do finałowego happeningu z okazji Dnia Ziemi, który odbędzie się pod koniec kwietnia w naszej firmie. To będzie prawdziwy Maraton Środowiskowy z wieloma wspaniałymi nagrodami – komentuje Dorota Augustynowicz, lider do spraw ochrony środowiska w Kellogg’s Kutno i przewodnicząca grupy Go Green.

Go Green to ogólnoświatowy koncept na grupy środowiskowe działające przy fabrykach Kellogg’s. Kutnowska grupa charakteryzuje się dużym zaangażowaniem w akcje środowiskowe i charytatywne w regionie, tworząc wspaniałą wizytówkę kutnowskiej fabryce chipsów Pringles.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: