Wiadomości KutnoSportGrad goli i emocje w Strzegocinie, zagrali o Puchar Wójt Gminy Kutno

Grad goli i emocje w Strzegocinie, zagrali o Puchar Wójt Gminy Kutno [ZDJĘCIA]

Piękne bramki, dużo emocji i zacięta rywalizacja – dziś na Orliku w Strzegocinie odbył się Turniej Piłkarski o Puchar Wójt Gminy Kutno.

- Reklama -

Turniej pierwotnie miał odbyć się 30 lipca, jednak plany organizatorów pokrzyżowała pogoda. Dziś również prognozy nie były najlepsze, jednak udało się przeprowadzić zawody i bez przeszkód rozegrać wiele emocjonujących spotkań.

W rozgrywkach udział wzięły drużyny: Borek Strzegocin, GKS Byszew, KS Olimpia Oporów, Jurny Dambul i WKS 37 PP Kutno. Na boisku zaprezentowała się także reprezentacja Urzędu Gminy Kutno. Po zaciętych pojedynkach najlepsza okazała się drużyna Jurny Dambul.

- Reklama -

Wójt Gminy Kutno Justyna Jasińska wręczyła nagrody i puchary drużynom biorącym udział w cyklicznym już turnieju, który na dobre zapisał się w sportowym kalendarzu powiatu kutnowskiego.

– Dostarczyliście bardzo dużo emocji, dziękuje za udział w kolejnym turnieju. Gratuluję wszystkim uczestnikom, a szczególnie zwycięzcom. Brawa należą się też naszej urzędowej reprezentacji – mówiła Justyna Jasińska, wójt gminy Kutno.

- Reklama -

Klasyfikacja końcowa turnieju:

5 miejsce – Olimpia Oporów
4 miejsce – WKS 37 Pułk
3 miejsce – KS Byszew
2 miejsce – Borek Strzegocin
1 miejsce – Jurny Dambul


- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: