reklama
reklama

Grał w ŁKS-ie Łódź i Wigrach Suwałki, teraz ma pomóc KS-owi w awansie

Jest pierwszy oficjalny zimowy transfer IV-ligowego KS-u Sand-Bus Kutno. Kontrakt z kutnowskim klubem podpisał Bartosz Bujalski.

- R E K L A M A -

Bartosz Bujalski urodził się 4 czerwca 1994 roku w Łodzi. Mimo młodego wieku na swoim koncie ma już regularne występy na boiskach II i III ligi, zaliczył również epizod na zapleczu Ekstraklasy w barwach zespołu Wigry Suwałki. W swojej karierze pomocnik grał w UKS SMS Łódź (wychowanek), a także Calisii Kalisz, Wigrach Suwałki, ŁKS-ie Łódź, Nerze Poddębice, Pelikanie Łowicz, RKS-ie Radomsko czy ostatnio Unii Skierniewice.

Informację o przenosinach Bujalskiego do Miasta Róż przekazali włodarze skierniewickiego klubu.

- R E K L A M A -

Rozwiązaliśmy za porozumieniem stron kontrakt z Bartoszem Bujalskim, który przechodzi o KS Kutno. Zawodnikowi dziękujemy za zaangażowanie i profesjonalizm oraz życzymy samych sukcesów w dalszej karierze – poinformował na oficjalnej stronie zarząd Unii Skierniewice.

Niebawem powinniśmy poznać kolejne nazwiska nowych zawodników KS-u, który wiosną ma walczyć o awans do III ligi. Jak udało nam się dowiedzieć, bardzo bliski gry w Kutnie jest między innymi Damian Szczepański, grający w przeszłości m.in. w Legii Warszawa, Wiśle Płock, Błękitnych Raciąż czy Pelikanie Łowicz.

- R E K L A M A -

Źródło: własne / 90minut.pl / uniaskierniewice.pl


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: