reklama

Gratka dla fanów motoryzacji. W Kutnie MotoOrkiestra gra z WOŚP-em [ZDJĘCIA]

Nowoczesne wyścigowe auta, ale także te pamiętające minioną epokę pojawiły się dziś w centrum Kutna na Placu Piłsudskiego. Wszystko za sprawą MotoOrkiestry.

- R E K L A M A -

W ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kutnie odbywa się dziś sporo atrakcji. Jedną z nich jest MotoOrkiestra, która „gra” na Placu Piłsudskiego. Pojawiły się tam kutnowskie klasyki, które od lat grają razem z WOŚP-em. Nie brakuje też fanów amerykańskich samochodów i dzięki temu pojawiły się między innymi mustangi. Ciekawostką jest ponadto obecność… traktora.

WOŚP w Kutnie 2023 – program

Wczoraj odbyło się kilka wydarzeń towarzyszących WOŚP w Kutnie, a dziś atrakcje 31. finału Orkiestry. W programie są między innymi MotoOrkiestra (od 10.00 – Plac Piłsudskiego), Kutnowska Sztafeta Serc (od 12.00 – Stadion MOSiR), Miasteczko Harcerskie (od 10.00 – KDK), koncerty Priests of Vibes, Xedom, Stopersi (od 16.00 – CTMiT), pokaz ognia (19.40 – Plac Wolności) i Światełko do Nieba (20.00 – Plac Wolności).

- R E K L A M A -

Tradycyjnie, jak co roku, gazeta i portal PanoramaKutna.pl są patronami medialnymi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kutnie.

Sprawdź pełny program 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kutnie.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: