reklama
  • Przemysław Błaszczyk Senat

Groźny pożar na autostradzie, doszczętnie spłonął samochód [ZDJĘCIA]

Do bardzo groźnego zdarzenia drogowego doszło dziś na autostradzie A1 w powiecie kutnowskim, gdzie doszczętnie spłonął samochód.

- R E K L A M A -

W sobotę 30 lipca 2022 tuż przed godziną 9:30 do dyżurnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie wpłynęło zgłoszenie, że na autostradzie A1 w powiecie kutnowskim, na wysokości miejscowości Niedrzew Drugi (gm. Strzelce) pali się samochód.

Na miejsce zadysponowano strażaków z Kutna, a także Klonowca. Pożar rozprzestrzeniał się jednak bardzo szybko i samochód niemal doszczętnie spłonął. Na czas działań służb, na autostradzie A1 występowały utrudnienia w ruchu. Akcja strażaków zakończyła się tuż po godzinie 11.00. Działania prowadziła tam także ekipa Ratownictwa Drogowego BFC Kutno, która zajęła się odholowaniem spalonego pojazdu.

- R E K L A M A -

Dziś nie jest spokojnie na drogach w powiecie kutnowskim. Przed godziną 13 na DW702 w okolicach miejscowości Wały (gm. Krzyżanów) do rowu wpadł ciągnik siodłowy z naczepą, który zablokował trasę w kierunku Łodzi. W dalszym ciągu trwa wyciąganie pojazdu, kierowcy muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami na tym odcinku drogi.

W związku z pogarszającymi się warunkami na drogach (meteorolodzy zapowiadają duże ulewy), policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.Nie przegap: