reklama
reklama

Groźny pożar w bloku w Kutnie, jedna osoba poszkodowana. W akcji kilka zastępów straży pożarnej

Do bardzo groźnego pożaru doszło dziś w nocy w jednym z bloków w Kutnie. Jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu działały cztery zastępy straży pożarnej.

- R E K L A M A -

Dziś w nocy, tuż przed godziną 2, do dyżurnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze w mieszkaniu w bloku przy ulicy 3 Maja 10. Na miejsce natychmiast zostały zadysponowane trzy zastępy z Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie oraz jeden z OSP Komadzyn.

Po dojeździe na miejsce okazało się, że pali się mieszkanie na parterze.

- R E K L A M A -

– Strażacy od razu przystąpili do działań gaśniczych oraz równolegle do sprawdzania pomieszczeń w mieszkaniu. W jednym z nich znaleziono przytomną kobietę i została ona ewakuowana na zewnątrz. Do momentu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego, pomocy udzielili jej strażacy – przekazał Panoramie mł. kpt. Krzysztof Orłowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie.

Po ugaszeniu pożaru strażacy przystąpili do oddymienia pomieszczeń oraz klatki schodowej. Przypuszczalną przyczyną wybuchu pożaru jest zaprószenie ognia przez osoby dorosłe.

zdjęcie ilustracyjne

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: