reklama

Groźny wypadek pod Kutnem! BMW roztrzaskało się na drzewie i zapaliło się! – ZDJĘCIA

Wszystkie służby ratunkowe zostały wezwane do jednej z podkutnowskich miejscowości, gdzie doszło do bardzo groźnie wyglądającego wypadku. BMW rozbiło się na drzewie i stanęło w płomieniach. Pojazdem podróżowało dwóch młodych mężczyzn.

- R E K L A M A -

W sobotę 28 października 2023 roku około godziny 15:40 do dyżurnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Chrosno w gminie Łanięta.

Po dojeździe na miejsce okazało się, że bmw na zgierskich numerach rejestracyjnych wypadło z drogi, uderzyło w drzewo i zapaliło się. Strażacy szybko opanowali sytuację. Na miejsce wezwani zostali także policjanci oraz zespół ratownictwa medycznego.

- R E K L A M A -

― 20-letni kierujący BMW nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Według wstępnych ustaleń kierujący nie doznał poważniejszych obrażeń, natomiast 17-letni pasażer został przetransportowany do szpitala w Kutnie ― przekazała Panoramie mł. asp. Daria Olczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Droga z Kutna do Łaniąt na wysokości Chrosna jest całkowicie zablokowana. Trwają czynności policji, mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tego bardzo groźnie wyglądającego wypadku.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia:


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: