Groźny wypadek w centrum Kutna. Auto wjechało w sygnalizację świetlną [ZDJĘCIA]

Dziś rano w centrum Kutna doszło do poważnie wyglądającego wypadku. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w sygnalizację świetlną.

- R E K L A M A -

Z nieokreślonych w tej chwilę przyczyn na skrzyżowaniu ul. 29 Listopada i 1-go Maja osobowy samochód na kutnowskich numerach rejestracyjnych uszkodził sygnalizację świetlną. Na miejscu działania prowadzą strażacy oraz policjanci. Na razie nie wiadomo, czy kierowca auta doznał jakichś obrażeń.

W tym miejscu występują spore utrudnienia w ruchu. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość lub w miarę możliwości omijać to skrzyżowanie.

- R E K L A M A -

AKTUALIZACJA:

– 34-letnia mieszkanka powiatu kutnowskiego kierująca oplem nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, a dodatkowo nieprawidłowo wykonała manewr wyprzedzania, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącą skodą, a następnie uderzyła w sygnalizator świetlny. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi – mówi w rozmowie z portalem PanoramaKutna.pl mł.asp. Daria Olczyk, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: