reklama

Groźny wypadek w Kutnie, auto wypadło z drogi. Trwa akcja służb ratunkowych – ZDJĘCIA

Przed godziną 23 w Kutnie doszło do bardzo groźnie wyglądającego wypadku. Na miejscu działania prowadziły służby ratunkowe.

- R E K L A M A -

W niedzielę 22 października 2023 około godziny 22:40 do kutnowskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie, że doszło do wypadku obok mostu na rzece Ochni przy ulicy Barei.

Okazało się, że na tzw. „małej obwodnicy Kutna”, samochód osobowy na kutnowskich numerach rejestracyjnych wypadł z drogi. Auto przewróciło się na bok i zatrzymało tuż obok rzeki Ochni. Na miejscu działania prowadzili strażacy, policjanci i zespół ratownictwa medycznego. W akcji udział brały dwa wozy straży pożarnej, dwa policyjne radiowozy i karetka.

- R E K L A M A -

Jak przekazała Panoramie mł. asp. Daria Olczyk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, według ustaleń policjantów osobową skodą kierowała 57-letnia kobieta, która przyznała mundurowym, że straciła panowanie nad samochodem, bo w trakcie jazdy… przysnęła.

Razem z kobietą samochodem podróżowały jeszcze dwie osoby – kobieta w wieku 28 lat i 31-letni mężczyzna. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala w Kutnie, ale na szczęście nie doznała poważniejszych obrażeń.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia:

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: