reklama

Groźny wypadek w Ostrowach, młody mężczyzna ciężko ranny [ZDJĘCIA]

Kutnowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku do jakiego doszło wczoraj wieczorem na Drodze Krajowej numer 91 w miejscowości Ostrowy. Kierujący kia rio potrącił mężczyznę. 20–letni pieszy z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala.

- R E K L A M A -

22 sierpnia 2022 roku ok godz. 21.10 dyżurny KPP Kutno otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do którego doszło na Drodze Krajowej numer 91 w miejscowości Ostrowy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem kia rio 36–letni mężczyzna potrącił pieszego, który w miejscu niedozwolonym przechodził przez jezdnię.

– Do zdarzenia doszło poza terenem zabudowanym, a pieszy nie posiadał elementów odblaskowych. Kierujący kia rio był trzeźwy. 20–letni mieszkaniec powiatu kolskiego z obrażeniami trafił do szpitala. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego wypadku – mówi komisarz Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

- R E K L A M A -

Policja apeluje!

Każdy pieszy i rowerzysta powinien pamiętać o swoim bezpieczeństwie i zadbać o to, aby być widocznym i poruszać się lewą stroną jezdni, kiedy nie ma chodnika. Pamiętaj, że pieszy, który porusza się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć element odblaskowy umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Choćby najmniejszy odblask w postaci znaczka, naklejki, opaski czy zwykła latarka może uratować nam życie.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: