reklama

Groźny wypadek w regionie. Pięć osób zabranych do szpitala (ZDJĘCIA)

W poniedziałek w regionie, na trasie Kutno – Łowicz doszło do bardzo groźnego wypadku. W zderzeniu dwóch samochodów do szpitala zabrano aż pięć osób. W akcji ratunkowej udział brały wszystkie służby ratunkowe.

- R E K L A M A -

Jak informuje Alarmowy Łowicz, w poniedziałek około 18:10 na DK92 pomiędzy Kutnem a Łowiczem, na skrzyżowaniu z drogą prowadzą do Bąkowa Górnego, doszło do zderzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca peugeotem podczas wykonywania manewru skrętu w lewo zderzyła się z jadącą od strony Kutna skodą.

- R E K L A M A -

— Łącznie autami podróżowało osiem osób, w tym czworo dzieci. Uczestnicy zdarzenia opuścili pojazdy o własnych siłach. Pięć osób zostało zabranych przez Zespół Ratownictwa Medycznego w Łodzi, Kutnie i Łowiczu — podaje Alarmowy Łowicz.

Przez dłuższy czas na kierowców czekały duże utrudnienia. Ruch na DK92 odbywał się wahadłowo, a droga w kierunku Bąkowa Górnego była zablokowana.

- R E K L A M A -

Na miejscu udział w działaniach brały łącznie cztery zastępy straży pożarnej z Bąkowa Górnego, Zdun i Łowicza, a także cztery karetki zespołu ratownictwa medycznego, dwa patrole policji i służb drogowa.

(Źródło: Alarmowy Łowicz)- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: