Groźny wypadek, zderzyły się dwa samochody. Policja komentuje (ZDJĘCIA)

W miejscowości Kajew na drodze krajowej numer 91 doszło do wypadku drogowego. Niezachowanie należytej ostrożności przy włączaniu się do ruchu – według wstępnych ustaleń policji ten poważny błąd kierowcy VW był przyczyną wypadku, do którego doszło w poniedziałek.

- R E K L A M A -

Policjanci z kutnowskiej drogówki o godzinie 7:25 otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Kajew na DK 91. Na miejscu zastali dwa pojazdy osobowe. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący VW 23-letni mieszkaniec pow. kutnowskiego  nie zachował należytej ostrożności podczas włączania się do ruchu z pobocza drogi w wyniku czego doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącą 29-letnią kobietą, kierującą Peugeotem. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Kutnie. Droga w miejscu wypadku była częściowo zablokowana przez kilka godzin. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie ostrożności, obserwowanie drogi i kierowanie się zasadami bezpieczeństwa. Nasze bezpieczeństwo na drodze zależy od rozsądku, rozwagi, wyobraźni oraz dostosowania zachowań do warunków panujących na drodze.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: