Gwiazdy disco polo wystąpią w Krzyżanowie. Zapowiadają się dożynki pełne atrakcji

Wielkimi krokami zbliżają się dożynki w naszym regionie. Poznaliśmy już program święta plonów w gminie Krzyżanów i zapowiada się niezapomniana zabawa. Wśród licznych atrakcji przygotowano między innymi koncert gwiazd muzyki disco polo.

- R E K L A M A -

Dożynki gminne w Krzyżanowie rozpoczną się w 20 sierpnia 2023 o godzinie 12:30. W programie są między innymi korowód dożynkowy, ceremoniał dożynkowy, msza św. polowa w intencji rolników, przemówienia okolicznościowe, występy zespołów folklorystycznych z gminy Krzyżanów (Kaszewianki, Krzyżanówek, Niezpominajki, Rustowianki, Siemienice i dzieci z „Rytmiki dla Smyka), potańcówka plenerowa z zespołem Magnat. Gwiazdą dożynek będzie znany zespół disco polo After Party.

Ponadto będzie bezpłatna strefa zabaw dla dzieci, plenerowy poczęstunek czy stoiska Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Krzyżanów. Wydarzenie odbędzie się na terenach plenerowych Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Krzyżanowie.

- R E K L A M A -

Na dożynki gminne w Krzyżanowie zapraszają Wójt Gminy Krzyżanów Tomasz Jakubowski oraz mieszkańcy Psurza i Różanowic.

Warto dodać, że to kolejna gwiazda disco polo, jaka pojawi się w Krzyżanowie w ostatnim czasie. W 2021 roku na dożynkach wystąpił zespół Mig, a rok temu na powiatowo-gminnych dożynkach wystąpił m.in. zespół Camasutra.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: