reklama
reklama

Gwiazdy otworzyły Majówkę z Bareją. Na mieszkańców czeka moc atrakcji [ZDJĘCIA/WIDEO]

Gwiazdy polskiego aktorstwa uroczyście otworzyły tegoroczną 11. Majówkę z Bareją w Kutnie. Były przemowy, fanfary i oczywiście oklaski. Przez wiele najbliższych godzin moc atrakcji przed i w Kutnowskim Domu Kultury.

Punktualnie o 12:30 z ulicy Barei w stronę Kutnowskiego Domu Kultury wyruszył uroczysty pochód uczestników 11. Majówki z Bareją. Następnie, pod KDK przyjechali goście specjalni, aktorzy których przedstawiać nie trzeba. Mowa o Ewie Błaszczyk, Mieczysławie Hryniewiczu, Marku Siudymie i Marcelu Szytenchelmie.

- R E K L A M A -

Był także konkurs na najlepszą przemowę otwierającą majówkę, otwarcie izby pamięci oraz wystaw tematycznych. O 13:17 w sali widowiskowej KDK spotkanie z gośćmi specjalnymi, które poprowadzi Krzysztof Łobodziński.

Majówka z Bareją w Kutnie 2022 – jakie przygotowano atrakcje?

W programie 11. Majówki z Bareją brakuje animacji dla dzieci i rodziców za sprawą gier i zabaw rodem z PRL–owskiego podwórka. Najmłodsi mogą liczyć także na warsztaty plastyczne prowadzone przez najlepszych kutnowskich ,,kaowców”.

- R E K L A M A -

Na wszystkich uczestników czekają PRL–owskie rarytasy – orzeźwiająca woda z saturatora, która najlepiej smakuje w towarzystwie waty cukrowej i lodów Bambino.

W Parku Traugutta pojawił się też znany i lubiany Biały Miś, retro ścianka fotograficzna, konkursy z nagrodami, niezwykła wystawa samochodów organizowana przez Kutnowskie Klasyki, a dla miłośników tańca na świeżym powietrzu prawdziwa potańcówka, którą poprowadzi niezawodny konferansjer i wodzirej w jednym, czyli Krzysztof Łobodziński.

- R E K L A M A -

Majówka z Bareją to oczywiście ciesząca się niesłabnącym powodzeniem nostalgiczna wycieczka zabytkowym autobusem. Tym razem Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej zabierze nas po raz siódmy w podróż śladami kutnowskich absurdów rodem z filmów Barei.

Pełny program Majówki z Bareją w Kutnie 2022 znajdziecie tutaj.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: